2 złote medale podczas 95. PZLA Mistrzostwa Polski w Biegach Przełajowych !!!

Świetny występ podczas Mistrzostw Polski w Biegach Przełajowych zanotowali biegacze z Podkarpacia. 25-osobowa reprezentacja naszego województwa wywalczyła 2 tytuły mistrzowskie oraz 73 pkt do Systemu Sportu Młodzieżowego.
Przełajowy czempionat rozegrano na trasach biegowych Ośrodka Sportu i Rekreacji w Drzonkowie (Zielona Góra). Reprezentanci Podkarpacia spisali się świetnie zdobywając dwa złote medale: Monika Kuźniar (CWKS Resovia Rzeszów, bieg na 4km U23) oraz Jacek Skrzeszewski (KKL Stal Stalowa Wola, bieg na 3km U20) oraz sporo miejsc wysoko punktowanych. Tak dobry występ przełożył się na zdobycie 73pkt do Systemu Sportu Młodzieżowego.
W klasyfikacji klubowej U20 KKL Stal Stalowa Wola uplasował się na 3 miejscu (23pkt) a CWKS Resovia Rzeszów na 4 miejscu (21pkt).

wyniki zawodników woj. podkarpackiego – plik do pobrania
pełny komunikat zawodów – plik do pobrania

Udział w Mistrzostwach został dofinansowany ze środków dotacji Województwa Podkarpackiego