Szkolenie pod patronatem PZLA

Szkolenie „Praktyczne aspekty realizacji zawodów LA”


W dniach 14-15.03.2020 r. w Łodzi zaplanowano szkolenie pt.: „Praktyczne aspekty realizacji zawodów LA”, które objęte jest patronatem Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. Organizatorami są: ZTZ Sport Lider i Pro SM.

Szkolenie skierowane jest do wszystkich osób zainteresowanych profesjonalnym przeprowadzaniem zawodów lekkoatletycznych, a w szczególności do przedstawicieli Okręgowych Związków Lekkiej Atletyki, klubów, sędziów lekkoatletycznych i innych uczestników procesu zarządzania zawodami.

Organizatorzy stawiają przede wszystkim na nabycie praktycznych umiejętności, dlatego w programie większą część stanowią warsztaty tak, aby każdy z uczestników otrzymując certyfikat uczestnictwa był pewien uzyskanych kompetencji. Po raz pierwszy w Polsce będzie możliwość nauki pod okiem najlepszych z najlepszych, wieloletnich praktyków, twórców rozwiązań teoretycznych, technicznych i programistycznych, tworzących dedykowane rozwiązania stosowane podczas zawodów, a także tworzą zintegrowany produkt sportowy oparty na Królowej Sportu.

Szkolenie prowadzone będzie w trzech niezależnych modułach:

  • FOTOFINISZ – na podstawie urządzeń firmy Lynx
  • SEKRETARIAT ZAWODÓW – na podstawie programu Zawody LA firmy Domtel-Sport
  • SPIKERZY ZAWODÓW – jako fundamentalna część kreowania produktu sportowego

Formularz zapisów dostępny jest za pośrednictwem łącza:

https://forms.gle/h8WEA4K5vXJ1t8aS8

Elektroniczny formularz zapisów aktywny będzie do dnia 23.02.2020 roku.

Dla przedstawicieli Okręgowych Związków Lekkiej Atletyki oraz osób posiadających aktualną licencję sędziego LA przygotowano rabat.

Ze względów na warsztatowy charakter każdego z modułów, a zwłaszcza na ćwiczenia w ramach modułu „Sekretariat Zawodów” prosimy o zabranie swoich laptopów.
Dodatkowe informacje oraz program można znaleźć w materiałach

Podkarpacki OZLA informuje, że będzie w znacznym stopniu partycypował w kosztach udziału oddelegowanych przez nasz Związek osób. Przedstawiciele ośrodków organizujących zawody na terenie woj. podkarpackiego zobligowani są oddelegować na szkolenie swoich przedstawicieli. Wszelkie informacje dotyczące „delegacji POZLA” posiada pani Kinga Szczęch, która koordynuje projekt z ramienia Związku. 

– informacja – plik do pobrania
– program szkolenia – plik do pobrania