Mistrzostwa woj. Podkarpackiego Dzieci Starszych – 01.07.2020 Przemyśl

W środowe popołudnie, na stadionie szkolnym Juwenia w Przemyślu odbyły się pierwsze w sezonie letnim 2020 Mistrzostwa woj. Podkarpackiego w Lekkiej Atletyce. O medale rywalizowali najmłodsi adepci LA czyli dzieci stasze (U-14)

W związku z obowiązującymi wytycznymi epidemiologicznymi, w zawodach mogło wziąć udział max 150 zawodników. Ostatecznie do rywalizacji stanęło 135 reprezentantów klubów woj. podkarpackiego. Najlepsi zawodnicy we wszystkich konkurencjach otrzymali medale.
W klasyfikacji medalowej najlepsi okazali się lekkoatleci KKS Victoria Stalowa Wola, którzy jako jeden z 3 klubów zdobyli 7 medali, ale zwyciężyli gdyż na najwyższym stopniu podium stanęli aż 4 razy (4-1-2).

– klasyfikacja medalowa – plik do pobrania
– komunikat zawodów – plik do pobrania
– projekt programu minutowego – plik do pobrania
– regulamin zawodów – plik do pobrania

Zawody sfinansowano ze środków dotacji Województwa Podkarpackiego, a także ze środków sponsorskich firmy ORLEN.