5 medali Resovii podczas Halowych Mistrzostw Polski Seniorów w Toruniu!

Świetny występ podczas Halowych Mistrzostw Polski Seniorów zanotowali lekkoatleci Resovii, którzy stanowili zdecydowaną większość 14-osobowej reprezentacji Podkarpacia.

Zawodnicy Resovii 5-krotnie stawali na podium, a Anna Wielgosz oraz Oliwer Wdowik zdobyli tytuły Halowych Mistrzów Polski. Ania wygrała rywalizację na 800m, a Oliwer na 60m. Pozostałe krążki to srebrne medale Wiktorii Miąso w skoku wzwyż oraz Alberta Komańskiego na 200m. Na najniższym stopniu podium stanęła Alicja Wysocka w skoku wzwyż.
5 medali w tym dwa złote, uplasowały CWKS Resovię Rzeszów na 3 miejscu w klasyfikacji medalowej Mistrzostw!

W prowadzonej równolegle klasyfikacji Halowych Mistrzostw Polski U23, zawodnicy Resovii wywalczyli 3 złote medale:
– 60m: Oliwer Wdowik
– 200m: Judyta Zwolińska
– wzwyż: Alicja Wysocka
Skoczek LKS Stal Mielec Jakub Róg wywalczył srebrny medal w skoku w dal oraz brązowy w trójskoku.