3 medale MP w Biegach Górskich

Już po raz czwarty odbyły się Mistrzostwa Polski U16,U18,U20 oraz seniorów w Biegach Górskich na krótkim dystansie w pięknym Rezerwacie „Skałki” w Krynkach.

Podkarpacie reprezentowało 10 zawodników, którzy wywalczyli 3 medale. Na najwyższym stopniu podium stanął Dominik Kijowski (KB Krościenko Wyżne), który zwyciężył w kategorii U20 na dystansie 3000m, srebrny medal na tym samym dystansie, ale w kategorii U18 wywalczył Piotr Rojek (MUKLA Dębica Korzeniowski.pl), zaś brązowy w rywalizacji młodzików U16 Jan Mokrzycki (MKS-Stal Nowa Dęba) na dystansie 1200m.
W rywalizacji klubowej drugie miejsce przypadło zawodnikom MKS-Stal Nowa Dęba, czwarte MKS Halicz Ustrzyki Dolne, zaś szóste KB Krościenko Wyżne.