Podwójne srebro Katarzyny Zdziebło w Eugene!!!

Katarzyna Zdziebło (LKS Stal Mielec) zdobyła dwa srebrne medale podczas Mistrzostw Świata w Eugene (Oregon).

W dniach 15-23 lipca w amerykańskim stanie Oregon rozegrano Mistrzostwa Świata w Lekkiej Atletyce. W tej najważniejszej imprezie sezonu udział wzięła trójka reprezentantów woj. podkarpackiego.
Jedną z największych gwiazd polskiej ekipy okazała się Katarzyna Zdziebło (LKS Stal Mielec), która dwukrotnie stawała na drugim stopniu podium. Zawodniczka z Mielca wywalczyła srebrne medale w chodzie sportowym: na 20km i na 35km. Na obu dystansach Kasia poprawiła Rekordy Polski!
Anna Sabat – Wielgosz (CWKS Resovia Rzeszów) zakończyła udział w Mistrzostwach na półfinale biegu na 800m, zajmując ostatecznie 16 miejsce.
Artur Brzozowski (KKL Stal Stalowa Wola) nie ukończył chodu na 35km – został zdyskwalifikowany.