5 medali podczas Finału Nestle Cup w Warszawie

W dniach 13-14 września na obiektach warszawskiej AWF rozegrano zawody finałowe Nestle Cup 2017 w ramach programu “Lekkoatletyka dla każdego!”. Udział w nich wzięła 32-osobowa reprezentacja woj. Podkarpackiego.


Nasi młodzi lekkoatleci zaprezentowali się z bardzo dobrej strony zdobywając 5 medali:
złoty medal – STANISŁAW SZLACHTA (2003, CWKS Resovia Rzeszów) – wielobój wytrzymałościowy
srebrny medal – ADRIANA WŁOCH (2003, UKS Tempo 5 Przemyśl) – wielobój płotkarski
srebrny medal – AGATA PUZIO (MKS Stal Nowa Dęba) – czwórbój SP rocznik 2005
brązowy medal – JULIA SZCZEPANIK (UKS Tempo 5 Przemyśl – czwórbój SP rocznik 2005
brązowy medal – MATEUSZ KOPEĆ (2002, KKS Victoria St, Wola) – wielobój rzutowy

Pozostałe wyniki zawodników woj. podkarpackiego
Wielobój płotkarski
– 11 miejsce – Justyna Bagińska (2003, UKS Tempo 5 Przemyśl)
Wielobój skocznościowy
– 7 miejsce – Martyna Strzelec (2003, UKS Tempo 5 Przemyśl)
– 8 miejsce – Julia Stobierska (2003, LKS Stal Mielec)
– 9 miejsce – Gabriela Sikora (2003, CWKS Resovia Rzeszów)
– 10 miejsce – Monika Gomółka (2003, CWKS Resovia Rzeszów)
Wielobój wytrzymałościowy
– 5 miejsce – Karolina Hazik (2002, CWKS Resovia Rzeszów)
– 11 miejsce – Marta Szumada (2003, UKS Tempo 5 Przemyśl)
– 15 miejsce – Piotr Kochanowicz (2002, UKS Tempo 5 Przemyśl)
Czwórbój SP – rocznik 2004
– 9 miejsce – Martyna Gaweł (LKS Stal Mielec)
– 11 miejsce – Julia Sulej (CWKS Resovia Rzeszów)
– 12 miejsce – Mateusz Molek (LKS Stal Mielec)
– 16 miejsce – Jakub Kocaj (CWKS Resovia Rzeszów)
– 20 miejsce – Zuzanna Hataś (UKS Tempo 5 Przemyśl)
– 33 miejsce – Katarzyna Hasek (LKS Stal Mielec)
– 33 miejsce – Jakub Artym (UKS Tempo 5 Przemyśl)
– 40 miejsce – Aleksandra Świętek (LKS Stal Mielec)
Czwórbój SP – rocznik 2005
– 12 miejsce – Adrian Pempuś (UKS Tempo 5 Przemyśl)
– 26 miejsce – Alicja Matiasik (MKS Halicz Ustrzyki Dolne)
– 33 miejsce – Szpojnarowicz Dawid (KS Komunalni Sanok)
– 38 miejsce – Hubert Cierpich (CWKS Resovia Rzeszów)
Czwórbój SP – rocznik 2006
– 6 miejsce – Kornelia Butryn (KKS Victoria Stalowa Wola)
– 11 miejsce – Dawid Bobowski (KS Komunalni Sanok)
– 18 miejsce – Gabriela Grzybowska (KKS Victoria Stalowa Wola)
– 25 miejsce – Dawid Dąbek (CWKS Resovia Rzeszów)

– pełny komunikat zawodów – plik do pobrania

fot. Krzysztof Sugier