5 medali Mistrzostw Polski Juniorów zawodników z Podkarpacia

5 medali Mistrzostw Polski Juniorów zdobyli lekkoatleci z Podkarpacia podczas zawodów rozegranych na stadionie w Suwałkach. Gwiazdą naszej reprezentacji okazała się Oliwia Pakuła (Victoria St. Wola), która na dystansie 800m stanęła na najwyższym stopniu podium, a także wraz z koleżankami ze sztafety 4x400m zdobyła srebrny medal.
Pozostałe medale zdobyli:
– sztafeta 4x400m kobiet klubu KKS Victoria Stalowa Wola w składzie: Pakuła, Sarna, Barszcz, Gładysz
Angelika Sarna (Victoria) w biegu na 800m
Marcin Kuliga (MOSiR Krosno) w biegu na 800m
Małgorzata Cetnarska (Victoria) w chodzie na 10km

Województwo Podkarpackie z dorobkiem 187pkt uplasowało się na 11 miejscu w klasyfikacji województw. Najlepszym klubem okazał się KKS Victoria Stalowa Wola54pkt i 19 miejsce w klasyfikacji klubowej.